2018 August 17 | جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ # ۱۱:۰۴ | بازدید:
معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین گفت: با توجه به تأکید شهردار ورامین و نیاز بسیاری از خیابان‌ها و معابر شهری به ارائه خدمات عمرانی، تلاش جهادی در راستای جلب رضایت شهروندان، در دستورکار مجموعه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.
پروژه‌های عمرانی شهرداری ورامین با سرعت بالاتری انجام می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین صادق عباسی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت با اشاره به لزوم بهبود وضعیت معابر شهری ظهار داشت: با توجه به تأکید شهردار ورامین و نیاز بسیاری از خیابان‌ها و معابر شهری به ارائه خدمات عمرانی، تلاش جهادی در راستای جلب رضایت شهروندان، در دستورکار مجموعه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.

وی افزود: در تابستان سال جاری برای تمام شهروندان ورامینی، اجرای پروژه‌های عمرانی از جمله پروژه‌های آسفالت و جدول‌گذاری، کاملا ملموس و رضایت‌بخش بوده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین ضمن اشاره به برخی اقدامات بیان کرد: اخیرا پروژه آسفالت بسیاری از خیابان‌ها و معابر از جمله خیابان سمیه، خیابان آیت‌الله کاشانی، خیابان الزهرا(س) جنب سالن ورزشی تختی، شهرک فاطمیه، خیابان گلستان ۱ در منطقه کارخانه قند، خیابان اصلی شهرک فجر، میدان و خیابان بازار روز منطقه حصارک، خیابان ۲۰ متری حصارک جهت اتصال به خیابان ۳۰ متری و میدان پلیس، بوستان‌های ۷ و ۱۶ و گلستان ۳ واقع در خیابان شهید باهنر شهرک مدرس، شهرک جهاد، دوازده متری نرگس ۲ واقع در شهرک نور، خیابان هفتم تیر و خیابان امام حسین(ع) منطقه خیرآباد به اتمام رسیده است.

عباسی خاطرنشان کرد: تراش و روکش آسفالت مکانیزه خیابان کلاته تا میدان الغدیر به طول ۱۲۰۰متر در ۲۰متر و همچنین زیرسازی و آسفالت معبر مجتمع نور و معابر اطراف آن جهت اتصال به جاده قاسم‌آباد و کمربندی جنوبی برای هدایت و کاهش ترافیک منطقه کارخانه قند و بلوار شهید قدوسی صورت گرفته است.

وی به ترمیم آسفالت بعضی از معابر اشاره کرد و گفت: پروژه ترمیم آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری از جمله خیابان کاشی حصار، کوچه آلاله ۴ شهرک جهاد، منطقه هوانیروز و بسیاری از مناطق خیرآباد و شهرک مدرس اجرایی شده و مجموعه عمرانی شهرداری در تلاش است تا این پروژه در دیگر نقاط سطح شهر نیز اجرایی شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین تأکید کرد: با توجه به نیاز مبرم بسیاری از مناطق، پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی معابر شهرک مدرس، خیابان شهید اصفهانی امرآباد، مجتمع ادارات، خیابان شهید زلفی خیرآباد، شهرک جانبازان و انتهای خیابان امامزاده علی منطقه سکینه بانو اجرایی شده است.

عباسی با اشاره به دیگر فعالیت‌های بهسازی در سطح معابر ورامین عنوان کرد: به جهت ضرورت جلب رضایت شهروندان ورامینی، پروژه احداث پارک محله‌ای جنب مجتمع کوثر، همسطح‌سازی و اجرای کف‌پوش بتنی پیاده‌روهای بلوار شهید اشرفی اصفهانی منطقه امرآباد، جدول‌گذاری و احداث کانال هدایت آب‌های سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی بلوار اصلی خیرآباد حد فاصل خیابان شهید زلفی تا خیابان هفتم تیر، احداث نهر عرضی جنب میدان رازی جهت هدایت آب‌های سطحی بلوار رسالت و همچنین زیرسازی و آسفالت زیرگذر باجک واقع در شهرک اصلاح بذر با سرعت و با موفقیت به اتمام رسیده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روند اجرای پروژه های عمرانی در ماه‌های آینده نیز در سراسر شهر ورامین ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارمین همایش طرح خانواده با نشاط در شهرداری ورامین برگزار شد
جدول گذاری خیابان ۱۵ خرداد کوچه شهید علوی
جدول گذاری خیابان شهید رجایی کوچه شهریاری گلستان یازده واقع در شهرک مدرس ورامین
جدول گذاری خیابان ولایت فقیه واقع در شهرک مدرس ورامین
اصلاح هندسی ابتدای بلوار صادقعلی
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team