2018 June 25 | دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ # ۱۵:۵۳ | بازدید:
شهردار ورامین در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک این شهرداری گفت: روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است.
روان سازی ترافیک ورامین از دغدغه های اصلی شهرداری است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین حسین دهقان ظهر سه شنبه در مراسم معارفه یزدان خانی به عنوان سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین، طی سخنانی گفت: حوزه حمل و نقل و ترافیک مکمل عمران است و متاسفانه در این زمینه کارهای زیادی روی زمین مانده است

وی به زیرگذر ۱۵ خرداد و زیرگذر بهرام مصیری به عنوان اقدامات خوبی که در زمینه حمل و نقل و ترافیک انجام شده است، اشاره کرد و گفت: اما متاسفانه عمده کار در خصوص پل قاسم آباد و زیرگذر موسی آباد باقی مانده است و باید از طریق راه آهن پیگیر انجام این مسیرها بود.

شهردار ورامین وظیفه حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری بسیار سنگین دانست و گفت: باید با مطالعه و برنامه ریزی در این حوزه گام برداشته و به خصوص مطالعات کمربندی جنوبی که آغاز شده را ادامه داد.

وی اضافه کرد: مطالعات بلوار الغدیر، نقشه برداری پل میدان ولیعصر(عج) و بسیاری از طرح های دیگر در حال انجام است، که باید با جدیت ادامه داشته باشد.

دهقان گفت: سازمان اتوبوس رانی باید در پی راهگشایی بوده و با دعوت از بخش خصوصی و الگوبرداری از شهرهای موفق مشکلات موجود در این حوزه را رفع کند.

شهردار ورامین روان سازی ترافیک را از دغدغه های اصلی شهرداری خواند و اضافه کرد: باید تمام سعی خود را در جهت بهره گیری از مشاوران و کارشناسان و پیگیری حل معضل ترافیک شهر در شورای ترافیک به کار بندیم.

وی با بیان این که حمایت ویژه مسئولین از شهرداری ورامین از الطاف خداوند است، گفت: امروز همه دستگاه های شهرستان با شهرداری همراه هستند و این یک فرصت است، که باید از آن استفاده کنیم، مردم خط قرمز شهرداری هستند و باید طوری عمل  کنیم، که نگاه ها به شهرداری در این دوره مثبت شود.

دهقان افزود: باید از ظرفیت های ویژه و توانمندی های فرزندان ورامین در پیشبرد اهداف این شهر و کسب رضایت مردم بهره گیری کرد

 

Print This Post Print This Post

سرویس : دسته‌بندی نشده

کلید واژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتوماسیون اداری شهرداری ورامین بدون کاغذ و  تحت وب انجام خواهد شد
برنامه ۵ ساله توسعه شهری ورامین تدوین می شود
تقدیر نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین از اداره روابط عمومی شهرداری
‍ قول مساعد شهردار ورامین در تحقق خواست عمومی شهروندان
بازدید شهردار ورامین از محلات سکینه بانو و معابر وکوچه های آن
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team