2018 June 25 | دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ # ۱۱:۲۲ | بازدید:
شهردار ورامین در دیدار با پیمانکاران شهرداری ورامین با اشاره به گلایه مندی مردم از بی توجهی به بیت المال گفت: مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را آنلاین زیر نظر دارند.
مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را زیر نظر دارند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین: حسین دهقان بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با پیمانکاران شهرداری ورامین طی سخنانی با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران اظهار داشت: بنده در دوران تصدی در سمت های مختلف با پیمانکاران زیادی کار کرده ام و اهمیت پروژه های عمرانی را به خوبی می دانم.

وی افزود: اهمیت پروژه های عمرانی زمانی برای مردم لذت بخش می شود، که کیفیت، کمیت و سرعت در پروژه ها عالی باشد، اگر یکی از این فاکتورها حذف شود، ناراحتی مردم را در پی خواهد داشت.

شهردار ورامین با بیان این که امروزه شبکه مجازی سبب زیر نظر گرفتن اجرای پروژه ها به صورت آنلاین و لحظه ای توسط مردم شده است، گفت: مردم از بی توجهی و کم توجهی به بیت المال گلایه مند هستند، نباید در پروژه ها اسراف شده و مصالح به راحتی از بین برود و یا آسایش مردم خدشه دار شود.

دهقان اضافه کرد: به عنوان مثال اگر قرار است یک پارک محله ای احداث شود، نباید وسایل بازی و امثال آن درجه پایین و بی کیفیت انتخاب شود، نباید در کیفیت کم بگذاریم.

شهردار ورامین اولویت اجرای پروژه ها را اتمام پروژه های نیمه تمام دانست و افزود: لکه گیری آسفالت معابر در اولویت قرار دارد، تا در ایام زمستان و بارش ها مردم دچار مشکل نشوند، مردم نه عمران خوانده اند و نه همه مهندس عمران هستند، اما کیفیت آسفالت را تشخیص می دهند، قسمتی از کارها هم بر عهده ناظرین معاونت عمران است، که می بایست خیلی ریز و دقیق در این خصوص ورود کنند.

وی ایمن سازی را از نکات دیگری دانست که باید مورد توجه قرار گیرد و اضافه کرد: پیمانکاران موظف به ایمن سازی پروژه ها هستند و می بایست به این نکته نیز توجه داشته باشند.

Print This Post Print This Post

سرویس : دسته‌بندی نشده

کلید واژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتوماسیون اداری شهرداری ورامین بدون کاغذ و  تحت وب انجام خواهد شد
برنامه ۵ ساله توسعه شهری ورامین تدوین می شود
تقدیر نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین از اداره روابط عمومی شهرداری
‍ قول مساعد شهردار ورامین در تحقق خواست عمومی شهروندان
بازدید شهردار ورامین از محلات سکینه بانو و معابر وکوچه های آن
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team