2018 April 26 | پنج شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ # ۱۴:۰۰ | بازدید:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی ورامین با اشاره به کاهش حوادث در چهارشنبه سوری امسال از رفتار خوب و محترمانه همشهریان عزیز که فرهنگ ایمنی را رعایت کردند تشکر و اعلام کرد: کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین در سازمان آتش نشانی ثبت شد.
کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین ثبت شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،مدیر عامل سازمان آتش نشانی ورامین با اشاره به کاهش حوادث در چهارشنبه سوری امسال از رفتار خوب و محترمانه همشهریان عزیز که فرهنگ ایمنی را رعایت کردند تشکر و اعلام کرد: کم حادثه ترین چهارشنبه سوری تاریخ ورامین در سازمان آتش نشانی ثبت شد.

محسن پارسا با تشریح آمار عملیات های این سازمان در شب چهارشنبه سوری اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری مردم فهیم و جوانان عزیز شهرمان شب خوبی داشتیم.
وی با تاکید بر اینکه آمارهای ارائه شده صرفا مختص به سازمان آتش نشانی است افزود : ما از ساعت ۱۷ تا ۲۳ را جزو زمان مراسم چهارشنبه سوری محاسبه می کنیم که در این مدت مجموعا ۶ مورد انواع حریق از جمله تجاری، فضای سبز، ضایعات و … داشتیم.

پارسال تصریح کرد: البته بسیاری از این حوادث همیشه وجود دارند و ملاک ما برای ارزیابی در شب چهارشنبه سوری انفجار مواد محترقه است که با کمال تشکر و قدردانی از فرهنگ جوانان و نوجوانان شهر عزیز ورامین اعلام می نمایم در شب چهارشنبه سوری در شهر ورامین هیچ حادثه و حریق یا انفجاری بر اثر مواد محترقه نداشتیم.

وی از کلیه مسئولانی که در شب چهارشنبه سوری با حضور در سازمان آتش نشانی باعث بالا رفتن روحیه پرسنل سازمان شدند و ارائه نقطه نظرات مثبت به این مجموعه داشتند تقدیر و تشکر کرد.

پارسا در پایان گفت: از زحمات کلیه همکاران و آتش نشانان فداکار که همیشه در زمان های حساس در صحنه حضور دارند و در این هفته ها برای فرهنگ سازی چهار شنبه آخر سال تلاش زیادی داشتند و همچنین مجددا از شهروندان عزیز و فهیم و غیور شهر ورامین کمال تشکر و قدردانی را دارم

Print This Post Print This Post

سرویس : گزارش خبری, وسط, ویژه ها

کلید واژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتصابات در شهرداری ورامین
آگهی مناقصه عمومی شهرداری ورامین پروژه تامین نیروه
آگهی مناقصه شهرداری ورامین
آگهی مناقصه عمومی شهرداری ورامین
آگهی مناقصه عمومی شهرداری ورامین
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team