2018 May 23 | چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ # ۱۱:۵۶ | بازدید:
مورخ ۱۳۹۷/۱۲۸شامگاه سه شنبه شهردار ورامین در مسجد حضرت رسول (ص) واقع در ده شریفا در جمع اهالی ده شریفا اظهار داشت:گسترش ساخت وساز غیر مجاز در ورامین نتیجه عدم نظارت شهرداری است
اولین نشست ودیدار محله ای شهردار و اعضای شورا اسلامی شهردر سال ۹۷ با اهالی ده شریفا ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین  حسین دهقان شامگاه سه شنبه در دیدار و نشست محلی با مردم اهالی ده شریفا در مسجد حضرت رسول (ص) بیان داشت: عدم نظارت شهرداری موجب گسترش ساخت و سازهای غیر مجاز  می شود؛ ساخت و سازهای غیرمجاز در هر محدوده متولی خاص خود را دارد، ساخت و ساز درون شهر زیر نظر شهرداری، درون روستا زیر نظر دهداری و خارج از محدوده شهر زیر نظر بخشداری و اداره راه و شهرسازی است که در صورت تخلف این نهادها باید با خاطی برخورد قانونی و جدی کنند.

وی بیان داشت: بخشی از اقدامات را به عنوان مسئولین شهر موظف هستیم انجام دهیم و اما بخش دیگر بر عهده ی مردم است؛ یکی از بزرگترین مشکلات برخی از این محلات، ساخت منازل بدون اخذ مجوز است که یک تامل ها و اغماض هایی توسط شهرداری های گذشته انجام شده است.

وی افزود:کوچه های غیر اصولی و غیر فنی با عرض کم در محلات شکل گرفته است که در حال حاضر نمی توان کاری کرد و به ناچار باید خدمات بدهیم که از وظایف مجموعه ی شهرداری است زین پس نظارت خود را بیشتر خواهیم کرد.

شهردار ورامین در ادامه بیان داشت: در بودجه سال ۹۷ تلاش کردیم این بودجه را به صورت عادلانه توزیع کنیم؛ و همانطور که به مرکز شهر اهمیت می دهیم؛ حصارک، ده شریفا، امرآباد، سکینه بانو و محلات حاشیه ی شهر ورامین را نیز در نظر بگیریم.

دهقان همچنین در خصوص املاک مشایی اظهار داشت: از شورای اسلامی شهر ورامین اجازه گرفته ایم و املاک مشایی را مجوز دادیم که اتفاق بزرگی است چراکه فنی، با استحکام و اصولی ساخته می شوند.

دهقان اولویت اول در حل مشکلات ورامین را، بازگشایی ۲۰ متری شهید اردستانی دانست و این قول را به مردم داد که پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود و در اولین فرصت این مشکل رفع خواهد شد.

شهردار ورامین در خصوص جدول کشی کوچه ها در ده شریفا بیان داشت: تا کنون ۵ کوچه در این محل جدول کشی شده است و برای آسفالت این بخش ها هم با سرعت بیشتری اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: در محله ده شریفا، از کوچه شهید شیرازی، کوچه شهید ساجدی و کوچه شهدای فرهنگی در بافت فرسوده قرار دارند و در این خصوص شهرداری تسهیلات بهسازی و نوسازی با درصد پایین دارد، بسته های تشویقی توسط شهرداری، صدور پروانه، بحث تراکم به صورت رایگان ارایه می شود و لازم است اهالی این محلات با مراجعه به شهرداری جهت نوسازی این مناطق پیگیر باشند.

شهردار ورامین: در خصوص نامگذاری کوچه ها گفت: تنها ۳ کوچه نامگذاری شده است که نصب تابلو و نامگذاری کوچه ها اعتبار میلیاردی نمی خواهد و فقط وقت گذاری، دلسوزی و برنامه ریزی لازم است که همکاران شهرداری حتما بررسی و در دستور کار خود قرار دهند تا سریع انجام شود.

وی در پایان از مردم خواست انتقادات، پیشنهادات و یا مشکلات موجود در  هر یک از محلات ورامین را با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند و انتقال دهند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ملاقات عمومی شهرداری ورامین برگزارشد
آگهی تجدیدمناقصه عمومی شهرداری ورامین پروژه تامین نیروی انسانی
آگهی مناقصه عمومی شهرداری ورامین
بهسازی پارک چهار راه اسفندآباد ورامین
جدول گذاری ابتدای جاده ریحان آباد ورامین
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team