شهردار ورامین سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه
کاشت ده هزار نهال درخت توسط شهرداری ورامین
دستور شهردار ورامین جهت استاندارد سازی مکان های بازی کودکان
ظرفیت تیم والیبال شهرداری ورامین، ارزش بزرگ و سرمایه ملی است
تاکید شهردار ورامین در تسریع اجرای پروژه کمربندی خلیج فارس
جلسه شورای معاونین در ماه مبارک رمضان برگزار شد
جلسه شورای معاونین در ماه مبارک رمضان برگزار شد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
جلسه شورای معاونین در ماه مبارک رمضان برگزار شد
جلسه شورای معاونین در ماه مبارک رمضان در روز شنبه مورخ 25/2/97 با حضور مهندس دهقان شهردار ورامین برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه شورای معاونین در ماه مبارک رمضان با حضور مهندس دهقان شهردار ورامین برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آیاتی از کلام الله مجید توسط محمد صمدی مدیر اداره روابط عمومی قرائت گردید و در ادامه مهندس دهقان شهردار ورامین  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان از زحمات مجموعه نیروهای شهرداری در جهت پیشرفت امورات محوله تشکر کرد و از معاونین و مدیران در جهت شناسایی کمبودهای خدماتی ، عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی و مسائلی از این قبیل که به وظایف قانونی شهرداری مرتبط می شودرا خواستار شد و در مناطق مدیریتی خویش ، زمین های بالای دو هکتار  را شناسایی کنند . در ادامه جلسه مهندس دهقان ضمن تاکید بر خدمت به مردم ، اظهار امیدواری کرد که دوره جدید شهرداری ورامین از دوره های خوب و پرکار در ذهن مردم بماند و از یاد نرود.

شهردار ورامین اظهار داشت: فعال سازی کمیته زیباسازی ، پیگیری برخورد با صنوف مزاحم در شهر ، تشکیل کار گروه یا کمیته شناسایی مشکلات محلات سطح شهر، بهسازی پیاده روها ی خیرآباد ، پیگیری جدی اتوماسیون  اداری توسط حوزه معاونت اداری مالی  و نظارت شایسته بر فعالیت های زیرمجموعه خود  تاکید ویژه کردند .

شایان ذکراست  حسین دهقان به معاونین و مدیران مناطق وناحیه ها در خصوص پرسنل زحمت کشی که در مجموعه مدیریتی خود هستند تاکید به تشویق نمود و این امر را موجب دلگرمی نیروها دانست .  درپایان  شهردار برای  همه همکاران آرزوی موفقیت و سربلندی و عاقبت بخیری را از درگاه خداوند متعال در این ماه پر برکت مسئلت کردند.