2018 November 15 | پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ # ۱۲:۰۲ | بازدید:
سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری ورامین ازاهم فعالیت های این سازمان خبرداد.
اهم فعالیت های سازمان پسماند شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری ورامین ازاهم فعالیت های این سازمان خبرداد.

میرتبار افزود:سازمان مدیریت پسماند از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری با همت و همیاری حوزه معاونت محترم خدمات شهری و همکاری عوامل آن و تلاش همکاران اجرایی و تیم های گشت در قالب سه شیفت و با حضور میدانی در سطح شهر ، نسبت به ساماندهی و کاهش تخلیه نخاله و پسماندهای ساختمانی و عمرانی غیر مجاز در سطح شهر از طریق ارشاد ، راهنمایی و اعمال جریمه کاری و نقدی و ریالی اقدام و تلاش می گردد که با اجرای صحیح شیوها نامه اجرایی ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی مصوب و ابلاغی وزارت محترم کشور ، کلیه نخاله ها و پسماندهای مذکور به سمت سه مرکز دفن تعبیه شده در حاشیه شهر هدایت گردد.
وی تصریح کرد: در جهت ساماندهی بهتر و به روز تر پسماندهای مزبور ، این سازمان دو طرح جدید در دست مطالعه و پیگیری دارد که انشاءالله اطلاع رسانی خواهد شد.
۲ – در خصوص وظیفه ای که طبق بند ۱۲ ماده ۲ اساسنامه به موضوعیت جمع آوری و ساماندهی سگهای ولگرد و خطرناک سطح شهر که به عهده این سازمان نهاده شده ، این سازمان از ابتدای بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در جهت ایجاد امنیت و رفع معضل عناصر خطرناک و باعث دلهره و ترس شهروندان و خانواده های محترم ورامینی ، نسبت به جمع آوری و ساماندهی سگهای ولگرد سطح شهر با استفاده از پیمانکاران مجرب و همراهی عوامل شهرداری و  تلاش همکاران اجرایی سازمان اقدام و همچنان در حال پیگیری ، رفع بهتر و سریعتر ، کاهش و به حداقل رساندن این دغدغه شهرداری و شهروندان عزیز می باشد.

میرتبار اظهار داشت: البته این سازمان با تهیه و نشر فراخوان عمومی در سطح ملی و محلی در صدد دائر بودن یک مرکز نگهداری بهداشتی و ساماندهی آنها و کلینیک تخصصی با استفاده از دامپزشکان و عوامل مجرب برای اولین بار در منطقه جنوب شرق استان تهران می باشد که روند پیشرفت کار آن در آینده اطلاع رسانی می گردد.
۳- این سازمان در راستای حفظ بهداشت عمومی شهروندان و رفع آلودگی های  ساری و احتمالی در محلات و مناطق مسکونی به علت حضور و دائر بودن گاراژ های جمع آوری پسماندهای خشک و قابل تبدیل سطح شهر ، اقدام به جابه جایی و انتقال آنها از محلات و مناطق مسکونی امر آباد ، سکینه بانو ، کهنه گل و حصارک به خارج از محدوده مناطق مسکونی نمود.
همچنین اینکه از ابتدای سال جاری ، نسبت به ساماندهی مجدد گاراژها ، چرخکیها  عوامل جمع آوی پسماندهای خشک و ملبس نمودن ، صدور کارت شناسایی با تیپ جدید ، الزام به قرارگرفتن هرکدام از عوامل مذکور در تحت پوشش یکی از گاراژهای فعال و دائر در سطح شهر ، پذیرش مسئولیتهای حقوقی و کیفری و کاری آنها توسط مالکین و بهره برداران گاراژها در جهت حفظ امنیت شهروندان و کنترل و شناسایی آنها در صورت بروز خطا یا جرم و همچنین شناسنامه و کد دار نمودن کلیه چرخکی ها و موتوری ها و خودروهای فعال مرتبط با موضوع مورد بحث در سطح شهر نیز اقدامات جدید ومستمر به عمل آمده است.

Print This Post Print This Post

سرویس : گزارش خبری, وسط, ویژه ها

کلید واژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرداری ورامین در راهپیمایی ۱۳ آبان خوش درخشید
جلسه شورای معاونین شهرداری ورامین برگزارشد
ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان برگزار گردید.
خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد.
بازدید شهردار و فرمانده سپاه  از موکب جواد الائمه (ع) شهرستان ورامین
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team