2018 July 19 | پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۷ # ۱۱:۳۲ | بازدید:
سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ازاعلام نمودن این سازمان از سال 1395 و اقدام به اجرای شیوه نامه ساماندهای پسماندهای عمرانی و ساختمانی خبرداد.
اجرای شیوه نامه ساماندهای پسماندهای عمرانی و ساختمانی سازمان پسماند شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،سید حسن میر تبار مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ازاعلام نمودن این سازمان از سال ۱۳۹۵ و اقدام به اجرای شیوه نامه ساماندهای پسماندهای عمرانی و ساختمانی خبرداد.

میر تبار افزود: امید است با همکاری هرچه بیشترسازمان ها و نهادهای ذیربط در سال جاری،  این امر با موفقیت بیشتر و هم چنین به طور کامل و جامع در سطح شهر اجرایی گردد.
ایشان در ادامه به تبیین یکی از طرح های مشترک سازمان و حوزه خدمات شهری به نام  اسکیپ لودر(باکس و مخازن جمع آوری مکانیزه پسماندهای عمرانی و ساختمانی) که  مربوط به شیوه نامه موصوف  نیزمی باشد ، پرداخت که در حال حاضر در مرحله بازبینی و امکان سنجی  و تهیه پروپوزال و طرح اولیه قراردارد.
ایشان از اسکیپ لودر به عنوان یکی از تجهیزات به روز یاد نموده و عملکرد کاملا هیدرولیک ، قابلیت نصب بر روی کامیون و کامیونت و شاسی، که از مشخصات متمایز و بارز مورد مطروحه می باشد را در  تخلیه و بارگیری نخاله های ساختمانی  بسیار موثر دانسته  و  از ملموس ترین مزایای اسکیپ لودر، تسریع در روند انجام کار ،  سهولت در بارگیری و جمع آوری پسماند های عمرانی عنوان نمودند.
هم چنین شایان ذکر است طرحی فرهنگی با عنوان” سرای بازمصرف” نیز در دست مطالعه و اقدام است که این پروژه با اهداف آموزش شهروندان ، کار گاه های بازیافتی و محل بازی برای کودکان و هم چنین مبلمان پسماندی و بازیافتی و موزه در قالب ویترین کارهای دستی انجام شده توسط شهروندان و … در دستور کار مدیریت پسماند قراردارد لازم به توضیح است که جامعه  هدف  طرح (کودکان) را   با  هدف آموزش شهروندان (خاصه کودکان) و بازدید های علمی و عملی و با نمود عینی بازیافت و تبدیل مواد دوریختنی به وسائل و موارد تولیدی کاملاً آشنا خواهد ساخت .
ایشان اضهار داشت: بی شک احداث مکان هایی از این دست که با ماهیت و رویکرد عملی بنا خواهند شد ، می توانند در نهادینه سازی فرهنگ  های نوظهور  از جمله فرهنگ بازیافت نقش بسیار پر رنگی را بازی نمایند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرپرست و  سرمربی تیم فوتبال کاوه شهرداری ورامین معارفه شدند.
صعود به قله کلک چال صورت می گیرد
همایش خانواده با نشاط در ورامین برگزار می شود
جشن بزرگ ولادت امام رضا (ع) برگزار می گردد.
شهردار ورامين: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود.
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team