2018 November 15 | پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ // ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
www.e-varamin.ir
ورامین الکترونیک
می توان بسیج را بحق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید. امام خامنه ای مد ظله العالی
ورامین الکترونیک

پرتال سازمان اتوبوسرانی
پرتال معاونت سرمایه گذاری
ورود به سایت موکب احباب الرضا(ع)

تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ # ۱۱:۴۲ | بازدید:
حسن میر تبارمدیر عامل سازمان پسماند شهرداری ورامین از برگزاری دومین جلسه تفاهم پروژه تفکیک از مبداء و درب منازل شهروندان پسماندهای خشک فابل تبدیل و باز مصرف سطح شهر خبرداد.
برگزاری دومین جلسه تفاهم پروژه تفکیک  پسماندهای خشک فابل تبدیل و باز مصرف سطح شهراز مبداء و درب منازل

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین،حسن میر تبارمدیر عامل سازمان پسماند شهرداری ورامین از برگزاری دومین جلسه تفاهم پروژه تفکیک از مبداء و درب منازل شهروندان پسماندهای خشک فابل تبدیل و باز مصرف سطح شهر خبرداد.

 

در راستای برگزاری طرح جامع آموزش شهروندان، جلسه ای در مورخه ۱۱/۰۴/۱۳۹۷ بابت برنامه تفکیک از مبداء  جهت حفظ ثروت ملی و محلی پسماندهای خشک قابل تبدیل و بازمصرف از درب منازل و اماکن عمومی ، ادارات  و سازمان ها با موضوعیت: آموزش چهره به چهره شهروندان با حضور نمایندگان انجمن مردم نهاد حامیان زمین  در دفتر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین برگزار شد.
بر پایه این گزارش  سازمان در این جلسه کارشناسان سازمان نقطه نظرات  و اهداف خود را از اجرای طرح عنوان نموده و با همفکری و ارائه راهکار ها و پیشنهادات اعضای جلسه،  نقاط ضعف طرح و زیرساخت های اجرایی لازم جهت تکمیل شدن طرح سفارش داده شده،  مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر عامل سازمان گفت: با فضا و بستر سازی بصری و مجازی در سطح شهر جهت اطلاع رسانی و توجیه اولیه و سپس حضور آموزش گران به درب منازل ،  به شهروندان آموزش‌های لازم را در خصوص طرح تفکیک زباله و حفظ و حراست از سرمایه ارزشمند غیربهداشتی ارائه  خواهد شد و هم چنین ابراز امیدواری کردند که با همکاری خانوار های ورامینی  و با اجرای فاز اول طرح مذکور در تابستان سال جاری در چند منطقه از شهر،  قدمی هر چند کوچک در اجرای اهداف سازمان با بازگرداندن پسماندهای شهری به چرخه تولید برداشته شود.

Print This Post Print This Post

سرویس : گزارش خبری, وسط, ویژه ها

کلید واژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهرداری ورامین در راهپیمایی ۱۳ آبان خوش درخشید
جلسه شورای معاونین شهرداری ورامین برگزارشد
ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان برگزار گردید.
خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد.
بازدید شهردار و فرمانده سپاه  از موکب جواد الائمه (ع) شهرستان ورامین
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
ورامین الکترونیک
خانه | تلکس خبری | شهر ورامین | شهرداری ورامین | شورای اسلامی شهر ورامین | مناقصه و مزایده | چند رسانه ای | درباره ما | تماس با ما
تمامی حقوق این سایت برای "ورامین الکترونیک" محفوظ است
Powered By asia technical team